O našej spoločnosti

Na PneuExtra ponúkame viac ako 10 000 rôznych skladových položiek pre osobné automobily, terénne automobily (off-road, 4x4, SUV), ľahké nákladné automobily, ktoré sú zasielané zákazníkom po celom Slovensku. V ponuke sú tieto kategórie pneumatík:

  • Prémiové pneumatiky: Michelin, GoodYear, Dunlop, Bridgestone, Pirelli a Continental
  • Pneumatiky strednej triedy: Nexen, BFGoodRich, Fulda a Firestone
  • Lacné pneumatiky: Kormoran, Sava, Barum, Matador, Orium
  • Plechové a hliníkové disky: Na pridaní týchto produktov do katalógu momentálne pracujeme

E-shop PneuExtra.sk prevádzkujú spoločnosti SEGAT a.s. a  Ján Bača – BAJAN


SEGAT a.s.

je firma, ktorá sa už od roku 1992 zaoberá predajom a servisom pneumatík a diskov. Pre svojich zákazníkov zabezpečuje predaj a prezúvanie zimných a letných pneumatík, opravy defektov, sezónne uskladnenie pneumatík alebo celých kolies. V rámci pneuservisných služieb vykonáva taktiež rovnanie a zváranie tak plechových, ako aj hliníkových diskov.

Najnižšia doprava

Vašu objednávku odteraz vybavíme s najnižšiou dopravou! Osobné a motocyklové pneumatiky v sume 4 € s DPH za 1 kus. Pri kúpe 1ks pneu / disku účtujeme palivový príplatok 4,00 €. Nákladné pneumatiky 40€ s DPH/ks za prepravu kuriérskou spoločnosťou SDS/DPD v rámci celého Slovenska! V prípade, že bývate v okolí Popradu, môžete si objednávku prevziať po notifikácii osobne na Štefánikovej 4560/48.

Doručenie tovaru

Tovar, ktorý máme dostupný na našom sklade doručíme nasledovný pracovný deň (*mimo sezóny). Objednávka musí byť zadaná do 13:00 pracovného dňa. Ak tovar nemáme dostupný na sklade, budeme Vás informovať o termíne doručenia e-mailom alebo telefonicky.

Výmena tovaru

Zistili ste, že objednaný tovar nie je správny? Neváhajte a kontaktujte nás vrámci dohody o výmene tovaru za iný. Promtne Vám výmeníme tovar za iný. Stačí ak nás kontaktujete telefonicky alebo e-mailom. Nezabudnite uviesť číslo objednávky.